یاری کرده اید :
1160994434955 ریال
دوستان ما :
نفر 365252
طرح های شما :
طرح 136

کودکان محروم از شیر مادر

تهیه اقلام ضروری درجه اول برای شیرخوارگاه استان یزد
طی مذاکرات انجام شده با مسئولین شیرخوارگاه نوزادان و کودکان زیر3 سال در یزد، موسسه خیریه حامی راه انسانیت در نظر دارد اقلام ضروری درجه اول این شیرخوارگاه شامل شیر خشک، شیشه شیر، پستانک و پوشک نوزاد را فراهم نماید.
خصوصیات
*
مبلغ
مبلغ مورد نیاز : 14,457,000 ریال
مبلغ حمایت شده : 14,457,000 ریال
40%

فاندینویی شد

یاران و زمان طرح
(70) نفر حمایت کرده اند

زمان طرح به اتمام رسیده

تهیه شیر خشک ، شیشه شیر ، پستانک و پوشک برای کودکان زیر 3 سال شیرخوارگاه یزد

شیرخوارگاه - موسسه حامی راه انسانیت

 بسیاری از ما وقتی در خیابان کودک شیرخوار یا نوزادی را می بینیم ناخودآگاه در دلمان ذوق می کنیم و به کودک لبخند می زنیم؛ جالب است که در آن لحظه های شیرین با خنده آنها، فکر و خیال و ناراحتی برای چند ثانیه از ذهن هایمان دور می شود. اما تا بحال به این فکر کرده اید که چه کسی خریدار لبخند زیبای کودکان ساکن شیرخوارگاه هاست؟!
متاسفانه صدها کودک بی‌سرپرست در شهر های کوچک و بزرگ ایران، وجود دارند که تنها تعداد معدودی می توانند از امکانات مراکز بزرگ و مجهز نگهداری از کودکان زیر 3 سال استفاده کنند.

در شهرهای دور و نزدیک کشور عزیزمان ایران، شیرخوارگاه هایی هستند که کمتر شناخته شده و کمتر در معرض توجه قرار می‌گیرند و حتی محبت خیرین، کمتر شامل حال کودکان تحت پوشش آنها می گردد.
فراموش نکنیم شیرخوارگاه‌هایی هستند که با حداقل امکانات اداره می‌شوند و برای ادامه فعالیت نیازمند کمک هرچند اندک هموطنان گرامی می باشند.
این فرشته های کوچک از نعمت پدر و مادر محرومند، ما تنهایشان نگذاریم.....

 معرفی طرح:شیرخوارگاه - موسسه حامی راه انسانیت
طی مذاکرات انجام شده با مدیر شیرخوارگاه نوزادان و کودکان زیر3 سال در یزد، موسسه خیریه حامی راه انسانیت بانی اجرای دو پروژه همیاری به این شیرخوارگاه طی دو فاز متفاوت گردید.

(الف) تامین اقلام ضــــروری درجه اول
 (ب)  تامین اقلام ضــــروری درجه دوم

طرح حاضر اجرای فاز اول همیاری مذکور مبنی بر تهیه اقلام ضروری درجه اول شیرخواران این پرورشگاه است

همکاری فاندینو و حامی راه انسانیت

 

موسسه خیریه حامی راه انسانیت با همکاری و پشتیبانی مرکز جمع سپاری مالی فاندینو بانی تهیه اقلام ضروری درجه اول این شیرخوارگاه برای دو ماه (مرداد و شهریور ماه) سال 1396 گردید..

 

 

 

اقلام ضروری درجه اول شامل: شیر خشک، شیشه شیر، پستانک و پوشک نوزاد

 حامی راه انسانیت - پروژه شیرخوارگاه

 

نیازسنجی:
با بررسی تیم مددکاران موسسه خیریه حامی راه انسانیت مشخص گردید بطور میانگین در هر ماه 10 نوزاد و کودک زیر 3 سال در شیرخوارگاه استان یزد تحت مراقبت هستند.

 

 

 

 طی مذاکره با مسئولین تدارکات این شیرخوارگاه، متوجه شدیم که به طور متوسط در یک بازه زمانی 2 ماهه، میزان خریداری اقلام ضروری درجه اول برای این پرورشگاه به شرح ذیل می باشد

شیرخوارگاه

- 12 بسته پوشک در سایزهای مختلف
  (به طور میانگین بسته های 55 عددی)

- 13 قوطی شیر خشک (رده های سنی صفر تا 2سال)

- 4 عدد شیـشه شیـر

- 4 عدد پستـانـــــک

 

 

 

 

 

 

  نیازسنجی مالی:

 پروژه شیرخوارگاه

 

مستندات و صحت انجام دقیق پروژه :
موسسه خیریه حامی راه انسانیتبر طبق ضوابط و قوانین مصوب موسسه خیریه حامی راه انسانیت ، کلیه مراحل پروژه های این مجموعه از ابتدا تا انتها ( خرید، آماده سازی و توزیع ) به صورت کامل همراه با مستندات در قالب فیلم، عکس، فاکتور، رسید پرداخت پول، گزارش تراکنش های بانکی و گزارش نهایی پروژه به صورت کامل در اختیار حامیان مهربان این پروژه قرار می گیرد.

 

بیشتر
مشخصات طرح
نام ویژگی مقدار ویژگی
وضعیت طرح موفق
یزد یزد