یاری کرده اید :
1160994434955 ریال
دوستان ما :
نفر 365247
طرح های شما :
طرح 136

طرح ملی ارمغان مهر

سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر در نظر دارد در آستانه سال تحصیلی جدید و فرارسیدن بهار دانش با کمک خیرین، ملزومات و مایحتاج تحصیلی دانش آموزان نیازمند در مناطق محروم استانهای سیستان و بلوچستان و مناطق زلزله زده کرمانشاه را تامین نماید.
ارائه کننده طرح
خصوصیات
*
مبلغ
مبلغ مورد نیاز : 200,000,000 ریال
مبلغ حمایت شده : ریال
40%

ناموفق

یاران و زمان طرح
(11) نفر حمایت کرده اند

زمان طرح به اتمام رسیده

سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر در نظر دارد به منظور تجلی بخشیدن به فرهنگ خیر خواهی و نوع دوستی وخدمت رسانی به اقشار محروم و کم برخوردار مناطق محروم با حفظ کرامت انسانی در جهت ترویج وتقویت حس نیکوکاری و نوع دوستی خیرین ونیکوکاران جامعه در آستانه سال تحصیلی جدید و فرارسیدن بهار دانش برنامه ارمغان مهر را در راستای تامین ملزومات ومایحتاج تحصیلی دانش آموزان کم برخوردار و بی بضاعت با هدف هدایت کمک های مردمی در راستای حمایت از دانش آموزان بی بضاعت و تدوین الگویی جامع و نوین برای ارائه خدمات حمایتی به دانش آموزان نیازمند در مناطق محروم استانهای سیستان وبلوچستان ومناطق زلزله زده کرمانشاه اجرا نماید .

جامعه هدف :

50 هزار دانش آموزان کم برخوردار در مناطق محروم علی الخصوص سیستان وبلوچستان ومناطق زلزله زده کرمانشاه

بسته اهدایی :

 شامل وسایل التحریر به ارزش هر بسته 600/000ریال برای هر دانش آموز در نظر گرفته شده و مبلغ کل طرح 30/000/000/000 ریال می باشدکه قرار است جمع آوری مبلغ مذکور در چند فاز انجام گردد.
برای فاز اول این پروژه مبلغ 200/000/000 ریال درنظر گرفته شده است که انشاالله به امید خدا و همت شما خیرین محترم مبلغ مذکور جمع آوری خواهد شد.
بیشتر
مشخصات طرح
نام ویژگی مقدار ویژگی
وضعیت طرح ناموفق
وضعیت طرح تمام شده
تهران تهران