یاری کرده اید :
1160994434955 ریال
دوستان ما :
نفر 365477
طرح های شما :
طرح 136

تهیه جهیزیه برای یک نو عروس

خانم س. حدود یک سال است که عقد کرده، اما به دلیل شرایط ضعیف و مضایق زندگی قادر به تهیه جهیزیه نشده اند برای تهیه جهیزیه ایشان که تنها شامل اسباب و لوازم ضروی و مورد نیاز برای زندگی است،...
خصوصیات
*
مبلغ
مبلغ مورد نیاز : 35,000,000 ریال
مبلغ حمایت شده : 35,626,888 ریال
40%

فاندینویی شد

یاران و زمان طرح
(157) نفر حمایت کرده اند

زمان طرح به اتمام رسیده

 می خواهم حمایت کنم

عطر بهار و هوای لطیف اردیبهشت هنوز یادآوری می کند که فصل، فصل تغییر است، فصل نو شدن، فصل تازه شدن...
به ویترین پر زرق و برق مغازه ها خیره می شوم و وسوسه می شوم خرید کنم. با خودم می گویم خدا مادر و پدرم را حفظ کند، با این جهیزیه کامل، دیگر جایی برای خرید نمانده است. به یاد می آورم روزهایی را که با شادمانی برای خرید جهیزیه پا به پای مادرم  بازار را می چرخیدیم. ناگهان به یاد دخترانی می افتم که مادر ندارند، دلم می گیرد.به یاد دخترانی می افتم که پدر هم ندارند، دلم بیشتر می گیرد...
به یاد نو عروسی می افتم که برای خرید وسایل اولیه یک زندگی خیلی خیلی ساده، چشم به راه کمک است. حالم عوض می شود !
.
.
.
خانم س. در روستایی ، جنوب کرمان زندگی می کند.
مادرش در سال 89 به علت ابتلا به بیماری آپاندیست و عدم انجام به موقع عمل فوت کرده و پدرش که دچار ناراحتی قلبی بوده، پس از شنیدن خبر فوت همسر دچار ایست قلبی شده و همان روز از دنیا میرود.
حدود یک سال است که عقد کرده، اما  قادر به تهیه یک جهیزیه ساده نیست.
برای تهیه اسباب و لوازم ضروی و مورد نیاز برای زندگی، مبلغ 50 میلیون ریال نیاز است که امیدواریم با همت های عالی شما مردم عزیز کشورمان تهیه شود.

هم اکنون حدود 70 نفر از نوعروسان نیازمند تحت حمایت کمیته امداد در شهرستان رودبار جنوب استان کرمان در صف دریافت تسهیلات جهیزیه هستند.
شایسته ذکر است سال گذشته با همراهی شما هموطنان خیراندیش، حدود 94 هزار نفر از نوعروسان نیازمند تحت حمایت این نهاد، با دریافت تسهیلات جهیزیه روانه خانه بخت شدند.

 

بیشتر
مشخصات طرح
نام ویژگی مقدار ویژگی
وضعیت طرح موفق
آذربایجان شرقی آذرشهر