یاری کرده اید :
1160994434955 ریال
دوستان ما :
نفر 365413
طرح های شما :
طرح 136

اهداء کتاب پشت حصار

تمام عواید فروش این کتاب به نفع فرزندان بی سرپرست و معلول موسسه بهشت امام رضا می باشد که صرف اهداف اجتماعی فرهنگی و آموزشی آنها می شود.
خصوصیات
*
مبلغ
مبلغ مورد نیاز : 7,500,000 ریال
مبلغ حمایت شده : 7,500,000 ریال
40%

فاندینویی شد

یاران و زمان طرح
(38) نفر حمایت کرده اند

زمان طرح به اتمام رسیده

 
 
 
کتاب پشت حصار که اولین بار در کشور اتریش به قلم خانم محبوبه بهزاد فرشید به تحریر در آمده است از حصاری در هیبت نام پرورشگاه و برچسب سرِ راهی بودن صحبت می کند که مانع برقراری ارتباط افراد بیرون از پرورشگاه با کودکانی می شود که روزها و شبهای بسیاری را در تنهایی و بی کسی سپری کرده اند. خانم بهزاد فرشید که بواسطه همین حصار و اثرات ناشی از آن در جامعه، سالها پیش تصمیم به ترک خاک خود گرفته است، از تجربه های خود برای به تصویر کشیدن زندگی فرزندانی کمک می گیرد که شنیدن نام محل سکونتشان شاید فقط حس ترحم ما را برانگیزد.
 
 
اما چند نفر از ما می دانیم زندگی پشت این حصارها چگونه می گذرد؟!
 

بدلیل استقبال بی نظیر خوانندگان خارجی از این رمان -که از دل برآمده بود و لاجرم به دل می نشست- نویسنده تصمیم به چاپ آن در کشور خودش می گیرد. ایشان که در حال حاضر مدتهاست به همراه همسر و 4 فرزندش در وین زندگی می کند، تابستان امسال با حضور در برنامه خندوانه اعلام نمود تمام عواید حاصل از فروش کتاب خود را به موسسه بهشت امام رضا (ع) بخشیده است تا برای مصارف اجتماعی، فرهنگی و آموزشی کودکان ساکن این موسسه هزینه گردد.
 
 
 
بهشت امام رضا (ع) موسسه ای است که سرپرستی 140 کودک بی سرپرست و معلول را بعهده گرفته است. کودکانی که در ازای نداشتن پدر و مادر به مهر خداوند تکیه کرده اند و با حمایت بسیاری از عاشقان ایتام گرد هم آمده اند. بهشت امام رضا (ع) روایت اشک ها و لبخندهای بچه هایی ست که به دور از رنج هایشان حق نفس کشیدن دارند، حرف دارند، حس مفید بودن دارند و این محقق نمی شود مگر با حمایت و نگاه امثال من و شما، کسانی که باور دارند فرزندان این بهشت، آیندگان همین سرزمینند و سرمایه پیشرفت کشورشان.
اگر تمایل به شناخت بیشتر این مجموعه و فعالیت های آن دارید می توانید به آدرس زیر مراجعه نمایید:
 
 
 برای خرید کتاب و حمایت از این کودکان بر روی گزینه حمایت می کنم کلیک کنید.
پی نوشت: مبالغ اهدایی کمتر یا بیشتر از مبلغ خرید کتاب، با افتخار پذیرفته می شود و همان اجر معنوی را برای شما خواهد داشت.
 
بیشتر
مشخصات طرح
نام ویژگی مقدار ویژگی
وضعیت طرح موفق
تهران تهران